ارسال حواله برای افراد بدون مدرک

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص ارسال پول از ایران به ایتالیا – ویژه افراد پناهجو و فاقد اوراق هویتی بیابید.

تماس با ماارسال پول از ایران به ایتالیا – ویژه افراد پناهجو و فاقد اوراق هویتی

در حالت کلی، اساس فعالیت صرافی ایتالیا بر مبنای حواله بانکی استوار شده است و همچنین برای دریافت وجه از طریق صرافی ایتالیا، هر مشتری نیازمند داشتن اوراق هویتی جهت فرایند احراز هویت می باشد. اما به دلایل انسان دوستان و کمک به هموطن ایرانی و با درک دغدغه های ناشی از بی پولی، صرفا این امکان وجود دارد تا در مبالغ پایین و اندک و آن هم بصورت حواله اکسپرس، مبلغ اندکی پرداخت شود. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای افراد فاقد اوراق هویتی، واریز معادل ریالی در ایران از طریق حساب بانکی مقدور و میسر نیست و صرفا لازم است معادل ریالی را بصورت نقدی را در ایران نحویل نمائید. در حال حاضر امکان دریافت معادل ریالی بصورت نقدی تنها در شهرهای تهران، کرج، تبریز و انزلی میسر می باشد. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page