شیوه واریز معادل ریالی در ایران

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص شیوه واریز معادل ریالی در ایران دریافت کنید.

تماس با ماشیوه واریز معادل ریالی برای حواله شخصی در ایران

واریز معادل ریالی حواله شخصی به سه شیوه کارت به کارت، واریز از طریق حواله ساتنا یا پایا و واریز نقدی امکان پذیر است. واریز کارت به کارت صرفا از طریق حساب متعلق به مشتری و یا حساب بانکی متعلق به پدر، برادر یا خواهر (نام خانوادگی یکسان با مشتری) امکان پذیر می باشد. به سوال مربوطه مراجعه کنید تا شیوه آن را بیابید.

واریز کارت به کارت صرفا از طریق حساب بانکی متعلق به خود شما و یا حساب بانکی متعلق به پدر، برادر و خواهر شما (نام خانوادگی یکسان با مشتری) امکان پذیر می باشد. دیگر افراد مجاز به واریز کارت به کارت معادل ریالی نمی باشند.

بله، شما می توانید معادل ریالی حواله خود را بدون هیچ مشکلی و از طریق حساب بانکی متعلق به خودتان، چه از طریق کارت به کارت و چه از طریق واریز بین بانکی (پایا یا ساتنا) و چه از طریق واریز داخل بانکی واریز کنید.

دیگر افرادی به جز اعضای خانواده شما که مایل به واریز معادل ریالی هستند، صرفا به دو شیوه می توانند به حساب شما پول واریز کنند: یکی از طریق حواله پایا و دیگری واریز نقدی. به سوال مربوط به نحوه واریز از طریق پایا/ساتنا و یا واریز نقدی مراجعه کنید.

با توجه به یکسان نبودن نام خانوادگی مادر و یا همسر شما، امکان اثبات نسبت آنان با شما برای صرافی ایتالیا وجود ندارد. بنابراین با عرض پوزش، خواهشمند است مادر یا همسر شما از دیگر شیوه های واریز بانکی نظیر پایا / ساتنا و یا واریز نقدی استفاده کنند.

در صورتی که نام واریز کننده با نام مشتری یکسان نمی باشد، ضروری است در شرح سند، یا شرح پرداخت و یا شرح حواله و یا توضیحات، نام مشتری با درج عبارت فوق ذکر گردد. (مثال: جهت خرید یورو برای آقای علی محمدی در ایتالیا.) همچنین در مواقع ارسال حواله حضوری در محله شعبه بانک، حتما لازم است به صندوقدار بانک تاکید شود تا عبارت فوق در سیستم کامپیوتری درج گردد.

در صورتی که نام خانوادگی واریز کننده معادل ریالی با نام مشتری یکسان نمی باشد، ضروری است عبارت "جهت خرید یورو برای آقای.... در ایتالیا" ذکر گردد. (مثال: جهت خرید یورو برای آقای علی محمدی در ایتالیا.) همچنین لازم است به صندوقدار بانک تاکید شود تا عبارت فوق در سیستم کامپیوتری درج گردد.

(این روش در حال حاضر فعال نمی باشد). در صورتی که امکان پرداخت ریالی به دلیل ضیق وقت از طریق شیوه های متداول بانکی وجود نداشته باشد، صرافی ایتالیا می تواند یک کد واریز تلقنی (بدون نیاز به اینترنت، قابل استفاده از هر نوع گوشی موبایل در ایران) به مشتری ارائه نموده تا بر اساس آن، مشتری اقدام به واریز معادل ریالی حواله نماید. شایان الذکر است واریز از این روش اولا در شرایط خاص و و در صورتی که بانک ها به دلیل اتمام وقت اداری از ارائه خدمات اجتناب می کنند، ممکن و میسر بوده و دوما، صرفا کارت های بانکی متعلق به خود مشتری در ایران و یا متعلق به پدر، برادر و خواهر وی امکان استفاده از شیوه فوق را خواهند داشت.

جهت واریز از طریق شیوه USSD، صرفا لازم است شماره کارت بانکی در ایران، رمز دوم اینترنتی، تاریخ انقضای کارت و CVV2 را دراختیار داشته باشید.

(این روش در حال حاضر فعال نمی باشد). در صورتی که امکان پرداخت ریالی به دلیل ضیق وقت از طریق شیوه های متداول بانکی وجود نداشته باشد، صرافی ایتالیا می تواند یک فاکتور آنلاین به منظور واریز معادل ریالی حواله به مشتری خود ارائه نموده و مشتری می تواند با استفاده از شماره کارت بانکی در ایران، رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت مورد نظر نسبت به واریز معادل ریالی اقدام نمایند.

خیر، این شیوه ممکن و میسر نمی باشد.

خیر. صرفا می توانید معادل ریالی حواله را در ایران واریز کنید.

در صورتی که واریز کننده وجه شخصی به غیر از اعضای خانواده شما (خود شما، برادر، پدر و خواهر) باشد، لازم است به همراه کارت رسید بانکی معادل ریالی واریز شده در ایران، کارت شناسایی فرستنده (شامل کارت ملی، شناسنامه جدید، گواهینامه و یا پاسپورت) ارائه کنید.

پس از واریز معادل ریالی در ایران، لطفا فرم اعلام رسید بانکی را در صفحه کنترل پنل خود تکمل کرده و مراتب را از طریق تلگرام یا واتس اپ حتما اعلام کنید. (پس از اینکه فرم ذیل را ارسال کردید، حتما یک پیام کوتاه با درج نام و نام خانوادگی و مبلغ حواله خود و از طریق تلگرام یا واتس اپ به شماره 393296530515+ با ذکر این نکته که معادل ریالی را در ایران واریز کردید، ارسال کنید)

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page