درباره ما

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

صرافی ایتالیا به عنوان نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوزدار ایرانی فعالیت خود را در تاریخ یکم جون 2015 آغاز کرده و از آن تاریخ تاکنون برای  بیش از 1345 مشتری احراز هویت شده، بیش از 5 هزار حواله بانکی صادر کرده است. 
صرافی ایتالیا کوشیده است اهم خدمات خود را بر بستر آنلاین و از راه دور استوار کند و در این راه، ایجاد نخستین صرافی تمام آنلاین، بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان از بزرگترین دستاوردهای این صرافی می باشد. بنابراین کلیه مشتریان و همچنین متقاضیان دریافت خدمات صرافی ایتالیا می توانند صرفا از طریق وب سایت این صرافی، نسبت به تکمیل و دریافت فرم دریافت یورو اقدام لازم مبذول نمایند.
اساس و بنیان فعالیت صرافی ایتالیا، حرکت بر مدار قانون استوار شده و این صرافی همواره می کوشد ضمن احترام مضاعف به حقوق مشتری در سایه عمل و ایفای تعهد در قبال مشتریانش، مخاطب اصلی قانون باشد و احترام به اصل و نهاد قانون های مرتبط با فرایند مالی و پولی را سرآغاز فعالیت خود قلمداد کند. بنابراین صرافی ایتالیا بدینوسیله به صراحت اعلام می کند که فعالیت مالی خود را صرفا بر مبنای حرکت بر مبنای قانون استوار نموده و تابع قوانین پولی و مالی کشور ایتالیا و همچنین قانون تنظیم بازار غیر متشکل پولی بانک مرکزی ایران می باشد.
صرافی ایتالیا کوشیده است اهم خدمات خود را بر بستر آنلاین و از راه دور استوار کند و در این راه، ایجاد نخستین صرافی تمام آنلاین، بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان از بزرگترین دستاوردهای این صرافی می باشد.
فعالیت اصلی صرافی ایتالیا، ارسال و دریافت حواله بانکی به ایران و از ایران به ایتالیا بوده و بر اساس چارچوب مشخص قانون موسسسات پولی و مالی در اتحادیه اروپا، ناگزیر است ارائه خدمات خود را منوط به احراز هویت از مشتریان ممکن و میسر سازد. 
همچنین ارسال و دریافت حواله فوری و اکسپرس، فروش بلیت شبکه حمل و نقل (هواپیما، قطار، کشتی و اتوبوس) در داخل اروپا، ارائه خدمات خرید کالای خرد (small business) بصورت B 2 B، طراحی و اجرای کامل فروشگاه های اینترنتی به همراه نصب درگاه های پرداخت آنلاین و نرم افزار های صدور فاکتور و حسابرسی (پیاده سازی صد درصد شبکه های فروشگاهی آنلاین جهت مصرف نهایی توسط فروشنده ها) در اروپا خلاصه می  شود. 

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page