ارسال حواله از ایتالیا به ایران

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص ارسال حواله از ایتالیا به ایران دریافت کنید.

تماس با ما

ارسال حواله از ایتالیا به ایران

خیر. صرفا امکان واریز معادل ریالی در ایران و آن هم صرفا به صورت بانکی به حساب ذی النفع شما میسر است.

بلی. تکمیل فرم احراز هویت برای هرگونه مبادله مالی که با سیستم پولی یورو در ارتباط است، اجباری می باشد.

به جز مدارک مورد نیاز جهت تکمیل فرم احراز هویت، تصویر کارت شناسایی گیرنده وجه در ایران (برای اتباع ایرانی یکی از مدارک زیر کافی است: شناسنامه جدید، کارت ملی، گواهینامه، پاسپورت. و برای اتباغ افغان مقیم ایران یکی از دو مدرک کارت اقامت قانونی اتباع افغانی در ایران و یا پاسپورت جدید)

خیر، کارمزد های ارسال به ایران کمتر می باشد.

بله می توانید. البته ملاک برابر نرخ یورو در مقابل ریال ایران می باشد و در این صورت و در صورتی که از واحد های پولی دیگر کشورهای حوزه اتحادیه اروپا به ارسال وجه بپردازید، صرفا معادل یورویی ان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

ترجیح ما این است که معادل یورویی را بصورت بانکی دریافت کنیم، اما در مبالغ نه چندان بالا (تا سقف 5 هزر یورو) و با هماهنگی قبلی، "بصورت نقدی معادل یورویی حواله شما را دریافت می شود.

بلی می توانید.

برای دریافت معادل یورویی نزد حساب ما یا حساب مشتریان ما (که به شما جهت واریز معادل یورویی ارائه می شود) حداقل یک روز کاری زمان لازم است. همچنین روزهای شنبه و یکشنبه و تعطیلات رسمی به عنوان روز کاری در ایتالیا محاسبه نمی شوند. بنابراین لازم است ابتدا معادل یورویی حواله شما بصورت بانکی دریافت شود و سپس معادل ریالی حواله شما در همان روز واریز خواهد شد.

بله می توانید اما مبلغ 3.6 درصد کارمزد پی پال جداگانه برای شما محاسبه خواهد شد.

بلی. شما می توانید از طریق درگاه بانکی اینترنتی نسبت به واریز معادل یورویی خود اقدام کنید. اما عنایت بفرمائید که بایستی کارمزد درگاه پرداخت را جداگانه پرداخت کنید.

در حالت کلی خیر. اما ما برای ان دسته از مشتریان که نیازمند ارسال فوری وجه به ایران می باشند، تسهیلات و راه حل هایی را در نظر گرفته ایم. لطفا در صورت نیاز به ارسال فوری وجه به ایران با ما تماس بگیرید.

با توجه به نوسانات نرخ ارز در ایران، در حال حاضر خرید حواله شرکتی در ابعاد بزرگ برای ما مقرون به صرفه نیست و صرفا در قالب فروش خدمات توریستی به شرکت و در صورت بیع متقابل و در مقدارهای کوچک، امکان خرید حواله شما را داریم. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خیر. از طریق صرافی ما نمی توانید! به صراحت عرض می کنیم که صرافی ایتالیا بر مدار قانون حرکت می کند و کلیه فرایند ارسال حواله های بانکی خود را ثبت نموده و در مبالغ و مقیاس های کوچک نسبت به ارسال حواله می پردازد و به هیچ عنوان علاقه ای به پولشویی و معاملات اینچنینی ندارد. لطفا در این خصوص اصرار نفرمائید.

در صورتی که پول شما توجیه قانونی داشته باشد، و در صورتی که نیازی به خرید آن داشته باشیم، بدون مشکل می توانید نسبت به انتقال وجه خود اقدام کنید. تاکید می کنیم که لازم است ریشه و اصالت پول خود را معرفی و اثبات بکنید، درز غیر اینصورت و به عنوان معامله مشکوک، از دریافت وجه شما معذوریم.

ابتدا فرم ارسال یورو از ایتالیا به ایران را تکمیل کنید. سپس برای شما یک فاکتور ارسال می شود که اطلاعات بانکی ما به آن پیوست شده است.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page