پرسش های عمومی

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را دریافت کنید.

تماس با ما


پرسش های عمومی

شرکت گلوبال مانی ترانسفربا نام مستعار صرافی ایتالیا، به عنوان نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوزدار ایرانی در کشور ایتالیا شناخته شده و کلیه مراودات مالی در بستر بانکی با این صرافی، منقوش به فاکتور معتبر و شناسه حقوقی مشهور می باشد.

بنا بر قانون بانک مرکزی اروپا، کلیه مشتریان متقاضی دریافت خدمات مالی در کلیه سطوح بانکی، فاینانس و یا موسسات پولی و پرداخت، مکلف به احراز هویت از مشتریان خود می باشند. بنابراین ارائه خدمات مالی به کلیه مشتریان حقوقی و حقیقی صرافی ایتالیا منوط به احراز هویت از آنان بوده و مشتری می بایست نسبت به انجام پروسه احراز هویت اقدام نماید.

ابتدا فرم احراز هویت را تکمیل می کنید. پس از دریافت اطلاعات ایمیل فعالسازی، از طریق کد کاربری خود وارد سایت شده و فرم دریافت یورو را تکمیل می کنید. سپس معادل ریالی را در ایران واریز کرده و رسید بانکی آن را از طریق سایت یا تلگرام ارسال می کنید. بر اساس جدول زمانی و نوع حواله شما، در زمان مشخص شده در فرم دریافت یورو مقدار حواله خود را در محل حساب بانکی خود دریافت خواهید کرد. جهت اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول – احراز هویت و همچنین ارسال یورو از ایران به ایتالیا مراجعه کنید.

با توجه به مشی صرافی ایتالیا مبنی بر فعالیت بر مدار قانون و توجه به آیین نامه ها و دستورالعمل های بانکی، بدینوسیله به استحضار می رساند که کلیه مراودات و تراکنش های بانکی و صدور حواله توسط این صرافی کاملا قانونی و مبتنی بر آیین نامه های امور بانکی و مالی کشور ایتالیا و همچنین ﻗﺎﻧﻮن ﺗﻨﻈﯿﻢ ﺑﺎزار ﻏﯿﺮ ﻣﺘﺸﮑﻞ ﭘﻮﻟﯽ کشور ایران می باشد و ضروری است مشتریان گرامی نسبت به رعایت آن اهتمام لازم مبذول فرمایند. بدیهی است ارائه خدمات به مشتریان اولا منوط به احراز هویت از آنان بوده و می بایست فرم احراز هویت توسط مشتریان از طریق وب سایت تکمیل گردد. دوما بر اساس دستور العمل بانک مرکزی ایتالیا، مشتریان و متقاضیان دریافت خدمات، می بایست نسب به تکمیل فرم آنلاین ارسال یورو به ایران و یا دریافت یورو در ایتالیا از طریق وب سایت صرافی ایتالیا اقدام کرده و همچنین به منظور ثبت در سامانه نظارت ارزی بانک مرکزی ایران (سنا)، نسب به الصاق کارت ملی دریافت کننده وجه در ایران در محل فرم مبادرت نمایند.

این منو مخصوص مشتریان احراز هویت شده می باشد و بنابراین صرفا پس از لاگین کردن در وب سایت، امکان مشاهده آن وجود دارد. شما نخست می بایست بوسیله نام کاربری و پسورد خود وارد وب سایت شده و سپس در منوی اصلی در بالای سایت می توانید "اتاق مشتریان" را ملاحظه کنید.

تنها پیش فاکتورهایی که از طریق ایمیل sarafitalia@gmail.com ارسال گردند، معتبر می باشند. همچنین کلیه مکاتبات رسمی از طریق همین ایمیل برای مشتریان صادر می شود.


لطفا پیش از مراجعه حضوری، حتما بصورت تلفنی هماهنگی لازم را مبذول فرمائید و از باز بودن صرافی اطمینان حاصل کنید.

پس از ورود به بخش کاربری خود، به منوی اتاق مشتریان مراجعه و فرم ارسال شکایت را تکمیل کنید. صرافی ایتالیا در طی مدت 30 روز، نسبت به بررسی و پیگیری شکایت شما اقدام لازم مبذول خواهد داشت.

خیر، صرافی ایتالیا صرفا مبادرت به انجام حواله های بانکی و یا نقدی مشغول بوده و این صرافی خمات چنج و یا تبدیل ارزش پولی را ارائه نمی کند.

آن نرخی که شما در اینترنت مشاهده می کنید، نرخ مبادله یا چنج می باشد. بدین معنا که مثلا شما 1000 یورو در همان لحظه از صرافی در ایران دریافت می کنید و معادل ریالی آن را نیز همان لحظه به وی پرداخت می کنید. در حالی که نوع خدماتی که شما از صرافی ایتالیا دریافت می کنید، متفاوت از مبادله و چنج بوده و در حقیقت شما مبلغ خود را از یک کشور به یک کشور دیگر حواله می کنید. شما در یک کشور مقداری پول به صرحساب صرافی ایتالیا واریز می کنید و در کشور دیگر معادل آن را بر اساس نرخ تبدیل دریافت خواهید نمود. این فرایند به "حواله " مشهور بوده و نرخ حواله قطعا متفاوت از نرخ تبدیل مبادله و یا چنج می باشد.

از آنجایی که صرافی ایتالیا در تلاش است ارائه خدمات خود را بر بستر آنلاین و بصورت راه دور متمرکز کند، بیشتر متمایل به بهره مندی از ابزارهای دیجیتال و مبتنی بر خدمات بانک داری آنلاین است اما در موارد خاص و معاملات با ارقام بالا، مشتریان می توانند با هماهنگی قبلی و در صورت تمایل، نسبت به واریز از طریق صرافی همکار در شهر تهران اقدام نمایند. گفتنی است کلیه فرایند صدور فاکتور و قیمت گذاری و چگونگی نحوه توافق به عهده صرافی ایتالیا بوده و صرافی نماینده در ایران صرفا به عنوان واسط و عامل دریافت و یا ارسال وجه شناخته می شود.

همچنین بزودی، شعبه اصلی صرافی ایتالیا در ایران تحت پوشش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شروع به فعالیت خواهد نمود.

شما می توانید از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید :

تماس تلفنی با شماره: 3296530515-39+ و 3342270770-39+ / ارسال پیام از طریق پیام گیرهای تلگرام، وایبر، واتس اپ به شماره: 3296530515-39+ // ارسال ایمیل به نشانی پست الکترونیک صرافی sarafitalia@gmail.com /// تماس از طریق ماژول گفتگوی آنلاین در گوشه سمت چپ وب سایت //// ارسال پیام از طریق فرم ارتباط با ما

جهت تغییر یا بازیابی نام کاربری یا رمز عبور، کافی است که وارد سایت ما شوید و از قسمت "ورود به بخش کاربری" بر روی گزینه بازیابی نام کاربری و یا بازیابی رمز عبور کلیک کنید. جهت بازیابی نام کاربری، آدرس ایمیل خود را در فیلد مربوطه وارد کرده و سپس نام کاربری به شما ایمیل می شود. اما برای بازیابی رمز عبور، ابتدا ایمیل خود را در محل مربوطه نوشته، سپس یک کد اعتبارسنجی به شما ایمیل می شود . با وارد کردن کد اعتبار سنجی و نام کاربری، شما می توانید یک رمز عبور جدید انتخاب کنید.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page