احراز هویت

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص تکمیل فرم احراز هویت و روند احراز هویت دریافت کنید.

تماس با ما


احراز هویت

بنا بر قانون بانک مرکزی اروپا، کلیه مشتریان متقاضی دریافت خدمات مالی در کلیه سطوح بانکی، فاینانس و یا موسسات پولی و پرداخت، مکلف به احراز هویت از مشتریان خود می باشند. بنابراین ارائه خدمات مالی به کلیه مشتریان حقوقی و حقیقی صرافی ایتالیا منوط به احراز هویت از آنان بوده و مشتری می بایست نسبت به انجام پروسه احراز هویت اقدام نماید.

شما می توانید فرم احراز هویت را از طریق وب سایت صرافی ایتالیا تکمیل کنید. پس از تکمیل و ارسال فرم و بررسی اوراق هویتی شما، از طرف صرافی ایتالیا یک نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال شده و شما بوسیله آن می توانید وارد سایت شده و نسبت به تکمیل فرم ارسال یورو از ایران به ایتالیا و یا ارسال یورو از ایتالیا به ایران اقدام کنید.

برای اتباع ایتالیایی و یا شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا = تصویر صفحه اول پاسپورت اروپایی یا تصویر پشت و روی کارت ایدنتیتای ایتالیا + کارت یا برگه کدیچه فیسکاله + شماره آیبان بانکی در ایتالیا به نام متقاضی.

برای اتباع ایرانی مقیم ایتالیا = تصویر پشت و روی کارت پرمسو دی سوجرنو (پرمسو دی سوجرنوی ملی و یا مشترک اتحادیه اروپا) + شماره آیبان بانکی در ایتالیا به نام متقاضی. همچنین در صورتی که کدیچه فیسکاله متقاضی در روی کارت سوجرنو درج نشده باشد، ارائه مدرک مرتبط با کدیچه فیسکاله الزامی می باشد.

بله. شما می توانید در محل فرم احراز هویت و با رفتن به بخش مربوطه و با الحاق تصویر صفحه اول پاسپورت + تصویر صفحه ویزا+ تصویر رسید پستی ارسال مدارک کارت اقامت (آن برگه هولگرام دار) + برگه کدیچه فیسکاله نسبت به تکمیل فرم احرازهویت اقدام نمائید. در صورتی که هنوز موفق به افتتاح حساب بانکی در ایتالیا نشده اید، لطفا با ما تماس بگیرید تا در صورت امکان بتوانیم در خصوص نحوه افتتاح حساب بانکی راهنمایی مختصری را ارائه نمائیم.

شما می توانیم با ارسال تصویر برگه رسید پستی کیت ارسال درخواست / تمدید کارت اقامت ایتالیا (برگه هولگرام دار پستی) و در طی حداکثر 6 ماه از صدور برگه از خدمات صرافی ایتالیا استفاده کنید.

خیر. ارائه خدمات صرافی ایتالیا منوط به احراز هویت از مشتریانش می باشد.

خیر. صرافی ایتالیار نسبت به ارائه خدمات به مشتریانش اختیار تام دارد و در صورت مشاهده هرگونه نقص مدارک و یا شبهه در هویت مشتری و یا دلایل فنی و هویتی دیگر، نسبت به اخذ مدارک بیشتر از متقاضی دریافت خدمات اقدام نموده و یا حتی نسبت به مشاهده اصل مدارک در محل صرافی، از متقاضی مطروحه درخواست نماید. بدیهی است هرگونه شبهه در اصالت هویت مشتری و یا سابقه منفی در جریان مسائل مالی و یا حتی تشکیک در مقدار ارز ارسالی به ایران، می تواند موجب انقضا / لغو / عدم تایید صلاحیت مشتری گردد. یک از اصل مهم در ساز وکار پولی و مالی و بانکی، شناخت مشتری و اطمینان از صلاحیت فردی و فنی وی باشد.

صرافی ایتالیا در طی حداکثر 72 ساعت کاری، نسبت به بررسی هویت شما اقدام نموده و نتیجه آن را از طریق ایمیل شما، به اطلاعتان خواهد رساند. (درصورتی که نیاز به فعالسازی فوری حساب کاربریتان دارید، لطفا از طریق واتس اپ یا تلگرام با ما تماس بگیرید)

بله، در خلال تکمیل فرم احراز هویت، از شما شماره موبایلتان پرسیده خواهد شد و شما می بایست شماره تلفن موبایلی را که بصورت روزمره از آن استفاده می کنید، در محل فرم یادداشت نموده و سپس کد فعال سازی که به شماره شما ارسال می شود را در محل فرم یادداشت نمائید. بدیهی است هرگونه سو استفاده و یا تقلی در شماره تلفن اعلامی، موجب ابطال عضویت شما از صرافی ایتالیا خواهد شد.

در حالت کلی، خدمات صرافی ایتالیا معطوف به حواله بانکی است و بنابراین شما نیاز به داشتن شماره آیبان بانکی می باشید. درصورتی که هیچ حساب بانکی در ایتالیا ندارید، لطفا با ما تماس بگیرید تا با بررسی شرایط شما، شاید بتوانیم کمک مختصری در این زمینه ارائه کنیم. همچنین شما می توانید نسبت به دریافت حواله فوری و اکسپرس اقدام کنید.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page