ارسال حواله اکسپرس به ایتالیا

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          


مشتری گرامی، به کنترل پنل صرافی ایتالیا خوش آمدید

نوع درخواست خود را انتخاب کنید:


شما می توانید از طریق رابط کاربری زیر، به راحتی و سهولت به صفحه مورد نظر خود وارد شوید و نوع درخواست خود را انتخاب کنید.

تماس با مااعلام رسید واریز بانکی

شما می توانید رسید بانکی حواله پرداخت شده خود (چه رسید واریز معادل ریالی و چه رسید واریز معادل یورویی) را از طریق فرم زیر ارسال کنید. لطفا پس از ارسال فرم، یک پیام به تلگرام برای ما ارسال کنید.

ارسال رسید

ارسال حواله شخصی به ایران

از طریق فرم زیر می توانید نسبت به درخواست ارسال حواله شخصی از ایتالیا به ایران اقدام کنید. لطفا پس از ارسال درخواست، جهت درخواست پیش فاکتور، یک پیام از طریق تلگرام ارسال کنید.

درخواست حواله

ارسال حواله شخصی به ایتالیا

از طریق فرم زیر می توانید نسبت به درخواست ارسال حواله شخصی از ایران به ایتالیا اقدام کنید. لطفا پس از ارسال درخواست و پیش از واریز معادل ریالی در ایران، یک پیام از طریق تلگرام ارسال کنید.

درخواست حواله

واریز شهریه دانشگاه

از طریق فرم زیر می توانید نسبت به درخواست واریز شهریه دانشگاه در ایتالیا اقدام کنید. لطفا اطلاعات واریزی دانشگاه را به دقت تکمیل و در صورت وجود، پیش فاکتور دانشگاه را پیوست نمائید.

واریز شهریه

رزرو هتل و خرید بلیت در اروپا

از طریق فرم زیر می توانید نسبت به رزرو هتل و خرید بلیت هواپیما در اروپا اقدام کرده و معادل ریالی آن را در ایران پرداخت کنید. لطفا پس از تکمیل فرم، یک پیام کوتاه در تلگرام بفرستید.

درخواست رزرو

جداول نرخ کارمزد حواله ها

از طریق لینک زیر، وارد جدول کارمزد ها می شوید و می توانید کارمزد حواله مد نظر خود را مشاهد کنید. همچنین معادل ریالی حواله ارسالی به ایتالیا از طریق فرم مربوطه قابل محاسبه می باشد.

جداول نرخ کارمزدها

فروش کارت های پیش پرداخت ویزا

یکی دیگر از خدمات جدید صرافی ایتالیا، فروش کارت های پیش پرداخت ویزا در دو واحد پولی یورو و کرون نروژ است. این کارت ها غیر قابل شارژ و صرفا به منظور خرید اینترنتی می باشد.

بیشتر بدانید

انجام خریدهای اینترنتی و خارجی

اگر گاهی نیاز به انجام خرید های اینترنتی دارید و می خواهید بدون ثبت کسب و کار و پرداخت مالیات، به انجام خرید اینترنتی بپردازید، در این صورت می توانید از این سرویس ما استفاده کنید.

تکمیل درخواست

درخواست طراحی فروشگاه های آنلاین

از دیگر خدمات جدید صرافی ایتالیا در راستای حمایت از کسب و کارهای خرد، طراحی فروشگاه اینترنتی از نقطه صفر بوده و اغلب کسب و کارهای خرد را آماده فروش در بازار اروپا می کند.

بیشتر بدانید

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page