ارسال حواله اکسپرس به ایتالیا

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص ارسال پول از ایران به ایتالیا – ویژه حواله اکسپرس را بیابید.

تماس با ماارسال حواله اکسپرس از ایران به ایتالیا

حواله اکسپرس نوعی شیوه وایر ترانسفر به منظور انتقال سریع پول می باشد و در 7 روز هفته بدون نیاز به هیچ نوع حساب بانکی می توانید نسبت به دریافت وجه نقد در ایتالیا بکنید. از آنجایی که این نوع حواله به هیچ حساب بانکی نیاز ندارد و در کمتر از نیم ساعت ئر حساب ذی النفع کارپردازی می شود، بنابراین کارمزد بیشتری نسبت به حواله بانکی که خود صرافی ایتالیا مجری پلتفرم آن می باشد دارد و صرفا برای مسائل فوری و اضطراری توصیه می شود. سقف دریافت این حواله در ایتالیا در 8 روز کاری مبلغ 999 یورو بوده و کارمزد آن در حدود 100 یورو و یا کمی بیشتر می باشد. باتوجه به اینکه وجوه نقد بسیاری از توریست های ایرانی در ایتالیا مورد سرقت و یا مفقودی قرار می گیرد و از آنجایی که فاقد هرگونه حساب بانکی در ایتالیا بوده و بنابراین نیاز دارند تا هرچه سریعتر نسبت به دریافت وجه نقد اقدام کنند، بنابراین حواله اکسپرس بهترین گزینه برای آنان خواهد بود.

صرفا اصل پاسپورت یا مدرک مسافرتی معتبر کفایت می کند.

مدت زمان کارپردازی حواله اکسپرس حداکثر نیم ساعت کاری است. اما تحویل وجه نقد در شهر رم ایتالیا در هفت روز هفته و از صبح تا ساعت 21 میسر بوده اما در بقیه شهر های ایتالیا، صرفا از دوشنبه تا شنبه و تا ساعت 16 امکان پذیر می باشد. (دوشنبه تا ساعت 12)

البته این مقدار 999 یورو با احتساب کارمزد نوع یک می باشد. اما در پاسخ این پرسش باید گفت بله! در شرایطی امکان پذیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

بله می توانید. لطفا به بخش سوالات متداول ارسال حواله اکسپرس از ایران به دیگر کشورهای دنیا مراجعه کنید

در شهر رم ایتالیا که قطعا میسر می باشد اما در برخی شهرها و کشورهای دیگر اروپا، تحت شرایط خاصی ممکن است میسر باشد.

بله، امکان ارسال حواله وسترن یونیون و مانی گرم وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

کارمزد حواله اکسپرس به دلیل ارسال فوری و آنی وجه و همچنین عدم نیاز به حساب بانکی، بالاتر از حواله عادی است و گاهی بیش از دو برابر حواله عادی است. جهت اطلاع از مقدار دقیق کارمزد حواله اکسپرس لطفا با ما تماس بگیرید.

افرادی دارای پاسپورت ایرانی که نیاز فوری و آنی به دریافت وجه بانکی دارند. افرادی که فاقد حساب بانکی هسستند. همچنین افراد توریستی که فاقد اقامت رسمی در ایتالیا یا اروپا هستند.

در صورتی که حواله صادر نشده باشد، کل مبلغ عینا به شما عودت داده می شود. اما در صورتی که حواله ارسال شده باشد، صرفا کل کارمزد محاسبه شده از آن کسر شده و اصل مبلغ حواله عودت داده می شود.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page