ارسال حواله اکسپرس به اروپا

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص ارسال حواله اکسپرس از ایران- ویژه دیگر کشورهای اروپایی بیابید.

تماس با ماارسال حواله اکسپرس از ایران به دیگر کشورهای اروپایی

حواله اکسپرس نوعی شیوه وایر ترانسفر به منظور انتقال سریع پول می باشد و در 7 روز هفته بدون نیاز به هیچ نوع حساب بانکی می توانید نسبت به دریافت وجه نقد در اروپا بکنید. از آنجایی که این نوع حواله به هیچ حساب بانکی نیاز ندارد و در کمتر از نیم ساعت در حساب ذی النفع کارپردازی می شود، بنابراین کارمزد بیشتری نسبت به حواله بانکی که خود صرافی ایتالیا مجری پلتفرم آن می باشد دارد و صرفا برای مسائل فوری و اضطراری توصیه می شود. سقف دریافت این حواله در اروپا در 8 روز کاری مبلغ 999 یورو بوده و کارمزد آن در حدود 100 یورو و یا کمی بیشتر می باشد. باتوجه به اینکه وجوه نقد بسیاری از توریست های ایرانی در اروپا مورد سرقت و یا مفقودی قرار می گیرد و از آنجایی که فاقد هرگونه حساب بانکی در ایتالیا بوده و بنابراین نیاز دارند تا هرچه سریعتر نسبت به دریافت وجه نقد اقدام کنند، بنابراین حواله اکسپرس بهترین گزینه برای آنان خواهد بود.

صرفا اصل پاسپورت یا مدرک مسافرتی معتبر کفایت می کند.

مدت زمان کارپردازی حواله اکسپرس حداکثر دو ساعت کاری است. اما تحویل وجه نقد از طریق دیگر نمایندگان شبکه وایر ترانسفر بستگی به ساعت کاری آن ها دارد که در شهرهای مختلف اروپا متفاوت است.(دوشنبه تا ساعت 12)

تقریبا به اغلب شهرهای اروپا امکان ارسال حواله اکسپرس میسر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

دریافت معادل نقدی حواله صرفا به آن دسته از واحدهای پولی میسر می باشد که در شبکه وایر ترانسفر مجاز گردید است. بطور مثال در حوزه پولی یورو، صرفا امکان دریافت وجه نقد در واحد پولی یورو ممکن می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

با توجه به ساعت عمومی کارکرد نماینده ها، در برخی شهرها و کشورهای دیگر اروپا، تحت شرایط خاصی ممکن است میسر باشد.

حداکثر مقدار دریافتی هر نفر در شبکه وایر ترانسفر در 8 روز کاری در حدود 940 یورو (با توجه به نوع شبکه متغیر می باشد) خواهد بود.p>

کارمزد حواله اکسپرس به دلیل ارسال فوری و آنی وجه و همچنین عدم نیاز به حساب بانکی، بالاتر از حواله عادی است و گاهی بیش از دو برابر حواله عادی است. جهت اطلاع از مقدار دقیق کارمزد حواله اکسپرس لطفا با ما تماس بگیرید.

افرادی دارای پاسپورت ایرانی که نیاز فوری و آنی به دریافت وجه بانکی دارند. افرادی که فاقد حساب بانکی هسستند. همچنین افراد توریستی که فاقد اقامت رسمی در اروپا هستند.

در صورتی که حواله صادر نشده باشد، کل مبلغ عینا به شما عودت داده می شود. اما در صورتی که حواله ارسال شده باشد، صرفا کل کارمزد محاسبه شده از آن کسر شده و اصل مبلغ حواله عودت داده می شود.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page