ارسال حواله شرکتی به ایتالیا

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

پاسخ سوالات متداول


شما می توانید در این بخش، پاسخ متداول ترین پرسش های خود را در خصوص ارسال حواله از ایران به ایتالیا – ویژه حواله های شرکتی بیابید.

تماس با ماارسال یورو از ایران به ایتالیا – حواله شرکتی

خیر. برای ارسال حواله شرکتی به ایتالیا، صرفا کافی است فرم ارسال یورو از ایران به ایتالیا - ویژه حواله های شرکتی را تکمیل کنید. در فراخور تکمیل فرم، اطلاعات مربوط به شرکت و یا فرد درخواست کننده از مشتری درخواست می شود.

ابتدا و در خلال فرم ارسال یورو از ایران به ایتالیا – ویژه حواله های شرکتی، در محل فرم لازم است تصویر پروفرمای (Proforma Invoice) شرکت فروشنده کالا در ایتالیا پیوست گردد. پس از تکمیل فرم از سوی مشتری، 2 استعلام مربوطه از سوی صرافی ایتالیا از شرکت فروشنده کالا در ایتالیا به عمل می آید و سپس پیش فاکتور مربوطه جهت واریز معادل ریالی حواله به مشتری ایمیل می شود. پس از واریز و وصول معادل ریالی در ایران، تصویر رسید حواله ارسالی تومان به مشتری و شرکت فروشنده وجه در ایتالیا ارسال می شود.

پروفروما اینویس شرکت فروشنده ایتالیایی باید شامل نام کامل شرکت، آدرس و تلفن، ایمیل، کد مالیاتی (Partita IVA)، شرح کالا، مبلغ قطعی قابل پرداخت، شماره حساب بانکی (IBAN) که بایستی متعلق به همان شرکت باشد.

خیر بدون داشتن پروفرمای معتبر نمی توانید درخواست ارسال حواله شرکتی بکنید و بایستی در اینصورت به ارسال حواله شخصی اقدام کنید.

بله، در صورتی که فاکتور رسمی برای کالای شما ارسال کند، می تواند گیرنده یک شخص حقیقی باشد. در غیر اینصورت بایستی از حواله شخصی استفاده کنید.

بله، با توجه به زمانبر بودن پروسه استعلام های مربوطه، کارمزد حواله های شرکتی از حواله های شخصی بالاتر است.

یک تا دو روز کاری.

خیر این امکان اساسا در ایتالیا ممکن نیست و قانون پولی و مالی این کشور صراحتا این موضوع را غیرقانونی کرده است. همچنین به حضورتان خاطرنشان می سازیم که شرکت فروشنده کالا نیز قطعا از اخذ معادل یوروی کالای خود بصورت وجه نقد اجتناب می کند.

شما بصورت پیش فرض و بدون ارائه مدارک، قادر به ارسال حواله شرکتی به حساب شرکت خودتان نمی باشید. مگر اینکه ابتدا از طریق شرکت ایتالیایی خودتان، یک پروفرما بابت محصول یا خدماتی به طرفیت یک شرکت ایرانی صادر بکنید و آن شرکت ایرانی اقدام به واریز و انجام حواله بانکی مرتبط با آن پروفرما رو انجام دهد.

واریز معادل ریالی در ایران صرفا به شیوه واریز داخلی بانک (در صورت هم نام بودن بانک مشتری با بانک ما) و همچنین حواله پایا ممکن و میسر است. بنابراین لازم است معادل ریالی صرفا از حساب همان مشتری که پروفرما اینویس به نام وی صادر شده، ارسال گردد. در صورتی که در پروفرما اینویس نام مشتری ذکز نشده و صرف ا بنا شرکت ایرانی بسنده شده است، لازم است معادل ریالی از حساب بانکی شرکت/صاحب مجوز/صاحب جواز کسب مطابق روزنامه رسمی یا جواز رسمی ارسال و خارج گردد. همچنین ضروری است در شرح سند/شرح مقصد/شرح پایا نوشته شود: جهت ارسال حواله به شرکت.... در ایتالیا

لطفا برای مبالغ بالای 10 هزار یورو، پیش از تکمیل فرم مخصوص حواله شرکتی از ایران به ایتالیا لطفا با ما تماس بگیرید. همچنین صرافی ایتالیا قوی اصرار دارد تا پیش از واریز هرگونه مبلغی حتی برای حواله 100 یورو، پیش تر و از طریق تلفن، تلگزام و یا واتس اپ هماهنگی لازم صورت بگیرد.

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page