خدمات تجاری

جستجو در سایت

تماس با ما، واتس اپ و تلگرام:  3296530515-39+ ,     ایمیل: sarafitalia@gmail.com                     صرافی ایتالیا نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا                                                                                                                          

ما کسب و کار شما را رونق می دهیم!

فروش کارت پیش پرداخت و کارت هدیه مسترکارت

یکی از مهمترین اقدامات صرافی ایتالیا، ارائه خدمات مرتبط با  فروش کارت های هدیه مسترکارت با برند اختصاصی صرافی ایتالیا می باشد و امید می رود در کوتاه ترین زمان ممکن قابلیت ارائه در مارکت را داشته باشد.
تمامی کارت های صادر شده با برند مسترکارت، از طریق بانک اروپایی مستقر در اتحادیه اروپا و با ارز واحد یورو بوده  و با توجه به خاصیت صدور از طریق یک بانک عضو اتحادیه اروپا، اعتبار داخل کارت بصورت مقدار خالص یورویی قابل مصرف می باشد که این موضوع نه چندان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است بلکه به عنوان مهمترین مزیت کارت های عرضه شده توسط صرافی ایتالیا در مقایسه با دیگر انواع کارت که در بازار ایران فرووخته می شود، شناخته می شود.
Image
Image

مطالعات استراتژیک بازار

آیا می خواهید در ایتالیا شرکتی ثبت کنید و ضمن ایجاد دفتر فروش محصول خود، اقامت ایتالیا را نیز اخذ کنید؟ آیا قصد فروش محصولی در ایتالیا را دارید؟ آیا از ظرفیت های توسعه و فروش محصول خود در بازارهای اروپایی اطلاع و آگاهی چندانی ندارید؟ آیا جامعه مصرفی و چرخه فروش محصول خود را نمی شناسید؟ آیا با قوانین فروش، قوانین مالی و فرمول های صادراتی و فروش مثلثی در اروپا آشنایی کافی ندارید، اما به شدت مشتاق هستید که کسب و کار خود را در اروپا گسترش داده و از ظرفیت های بالای صادراتی بهره - مند شوید؟

ارسال حواله شرکتی با ارز مبادله ای به حساب هر بانک اروپایی

می خواهید کالا و تجهیزاتی را از یک شرکت اروپایی مستقر در اتحادیه اروپا از طریق ارز مبادله ای تخصیصی بانک مرکزی ایران بخرید، اما به دلیل عدم وجود رابطه مستقیم کارگزاری بین بانک ایرانی و بانک اروپایی، قادر به استفاده از ارز مبادله ای خود نیستید؟! آیا در انتقال ارز مبادله ای خود دارای مشکلاتی می باشید؟

آیا بانک ایرانی به هیچ عنوان با بانک مقصد دارای روابط کارگزاری بانکی نمی باشد؟

صرافی ایتالیا به عنوان نخستین و تنها صرافی ایرانی و مجوز دار ایرانی در ایتالیا این امکان را دارد تا ارز مبادله ای شما را به شرط انجام فرایند پولشویی و طی رویه قانونی، در حساب بانکی دارای رابطه کارگزاری با بانک های ایرانی دریافت کرده و سپس به حساب هر بانک اروپایی به نفع شما واریز کند. بنابراین بدون دغدغه از نبود رابط کارگزاری بین بانکی بین بانک شما در ایران و بانک فروشنده کالا و خدمات در اروپا، شما به راحتی می توانید ضمن دریافت اسناد قانونی از طریق صرافی ایتالیا، نسبت به انجام حواله خود در کوتاه ترین زمان ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

Image
Image

کارگزاری درآمدهای ارزی در اروپا و تبدیل آن به ریال در ایران

آیا شما قصد صادرات محصول و کالای خود به بازار اروپا را دارید اما نمی توانید به آسانی درآمد ارزی خود را به ایران منتقل کنید؟ آیا از ظرفیت های صادراتی بالایی برخوردارید، اما به دلیل عدم وجود رابطه مستقیم بانکی، امکان تبدیل درآمد ارزی خود در ایران را ندارید؟ آیا می خواهید تولید و فروش خود را در اروپا ارتقا دهید اما به راحتی به خریدار اروپایی و وصول مطالبات خود اطمینان ندارید؟

صرافی ایتالیا به عنوان نخستین و تنها صرافی قانونی و مجوزدار ایرانی در ایتالیا این امکان را دارد تا نسبت به مدیریت و کارگزاری درآمدهای های ارزی شما اقدام لازم را مبذول داشته و ضمن حفاظت و حراست از اموال و کالای فروخته شده شما به خریدار اروپایی، معادل ریالی درآمد ارزی شما را در ایران بصورت ریالی تبدیل کند.

مهمترین مزایای کارگزاری صرافی ایتالیا به شرح زیر است:

اخذ اقامت قانونی در ایتالیا – تهیه بیزینس پلن به ایتالیایی

بسیاری از افراد حقیقی و حقوقی و همچنین برخی تجار و سرمایه داران ایرانی، متمایل به اخذ اقامت قانونی از طریق ثبت شرکت و فعالسازی کسب و کار در ایتالیا می باشند.
ایتالیا به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا و متصل به بازارهای بین المللی وهمچنین عضو پیمان شینگن، این امکان را برای شما فراهم می کند تا به راحتی بتوانید برای خود و خانواده تان اقدام به اخذ اقامت قانونی نمائید و از طریق افتتاح یک شرکت تجاری، حتی به فعالسازی فرایند تجاری و اقتصادی خود بپردازید.
همچنین در صورتی که صرفا به قصد اخذ اقامت ایتالیا مایل به ثبت شرکت می باشید، صرافی ایتالیا این امکان را دارد تا با مدیریت حسابداری و انجام تشریفات و فرایند قانونی، بدون هیچ مشکلی خاصی زمینه تمدید اقامت شما را فراهم کند.
Image
Image

رزرو هتل – خرید بلیت پرواز، قطار، کشتی و اتوبوس در اروپا

صرافی ایتالیا این افتخار را دارد تا با همکاری آژانس گردشگری ورلد میلان تراول ایتالیا، اقدام به انجام رزرواسیون هتل ها در اروپا و همچنین خرید بلیت تمامی ایرلاین های جهان – بویژه ایرلاین های اروپایی نماید.
در صورتی که نیاز به انجام رزرواسیون مستقیم هتل ها در اروپا را دارید و یا می خواهید بلیت انواع وسیله نفلیه هوایی، زمینی، ریلی و دریایی را دارید، می توانید از طریق صرافی ایتالیا اقدام به انجام رزرواسیون بلیت و هتل خود نمائید و وجه آن را در ایران و بصورت ریالی پرداخت کنید.
همچنین بزودی وب سایت رزرواسیون هتل ها و ایرلاین های خارجی توسط صرافی ایتالیا جهت آن دسته از مشتریانی که مایل به پرداخت معادل ریالی وجه خدمات خود در ایران می باشند، طراحی و ارائه می گردد.

راه اندازی فروشگاه آنلاین برای مشتریان از صفر تا صد پروژه!

می خواهید کسب و کار خود را در اروپا گسترش دهید؟ ساکن یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا هستید و می خواهید کالا و خدمات خود را در کلیه بازارهای اروپایی بصورت آنلاین بفروشید؟ نیاز به یک وب سایت فروش آنلاین دارید؟ آیا در اروپا صاحب یک B&B ، ریسورت، هاستل و هتل، رستوران و پیتزا فروشی هستید و می خواهید امور رزرواسیون را خود به عهده بگیرید و مقدار کارمزد بالای شرکت های ارائه کننده رزرواسیون را صرفه جویی کنید؟

یکی از مهمترین خدمات صرافی ایتالیا در بخش خدمات تجاری، ارائه راهکارهای مناسب جهت طراحی فروشگاه های آنلاین با بهره مندی از درگاه پرداخت بانکی و سیستم صدور فاکتور یکپترچه و حسابداری متمرکز می باشد و بنابراین شما می توانید بدون نیاز به داشتن دانش فنی خاصی، کلیه فرایند پروژه را از صفر تا صد به ما بسپارید و در ادامه فروشگاه آنلاین خود را با قالیت فروش مستقیم و حتی فروش از طریق شبکه های اجتماعی پیگیری کنید.

Image
Image

درگاه پرداخت مجازی – پوز آنلاین (بزودی)

یکی از مهمترین محصولات تجاری صرافی ایتالیا، ارائه خدمات مرتبط به درگاه پرداخت مجازی و پوز آنلاین به وب سایت های ارائه کننده تجارت الکتترونیک و ecommerce می باشد که در حال حاضر در مرحله توسعه و اخذ مجوزهای قانونی به سر می برد.
بسیاری از فروشگاه ها و استارت اپ های ایرانی در اروپا، فاقد بهره مندی از پوز آنلاین مجازی به منظور توسعه کسب و کار از طریق فروش آنلاین می باشند و بنابراین صراففی ایتالیا قصد دارد با اخذ مجوز های قانونی لازم و همچنین ایجاد شبکه پشتیبانی گسترده، نسبت به باز طراحی پوزهای آنلاین فروشگاهی بصورت outline اقدام نماید.

دستگاه کارت خوان فروشگاهی – پوز فیزیکی (بزودی)

صرافی ایتالیا قصد دارد در ادامه خدمات مرتبط خود با بخش پولی و مالی خود، نسبت به ارائه خدمات مرتبط با دستگاه های کارتخوان فروشگاهی و پوز فیزیکی با همکاری یکی از موسسات مالی و اعتباری در ایتالیا اقدام کند. بدین ترتیب و بزودی، اغلب فروشگاه ها و شرکت های ایرانی متمایل به پذیرش کارت های بانکی در ایتالیا می توانند نسبت به دریافت پوز فروشگاهی خود از طریق صرافی ایتالیا اقدام کنند.

همچنین بزودی این امکان فراهم خواهد شد تا برخی مشتریان ویژه پس از سپری شدن فرایند احراز هویت، نسبت به اخذ پوز شبه آنلاین جهت فروش تلفنی اقدام نموده تا بتوانند زمینه فروش تلفنی محصولات خود را فراهم کنند.

بزودی و پس از حصول توافق با با اپراتور مربوطه، اطلاعات لازم جهت بهره برداری مشتریان به سمع و نظر آنان خواهد رسید.
Image

با سلام - جهت انجام چت آنلاین با یکی از همکاران ما از طریق واتس اپ کلیک کنید

  واتس اپ چت
Close and go back to page